haftegi
03 آذر 1401 - 08:31

راه اندازی ۱۰ خط پرواز داخلی در ساری/ ۱۱۰ پرواز هفتگی دایر است

ساری- مدیرکل فرودگاه های مازندران با اشاره به راه اندازی خط پروازی ساری- چابهار گفت: شمار خطوط پرواز داخلی به ۱۰ مسیر رسیده است

سعدالله وطنخواه در گفتگو با خبرنگار مهر از راه اندازی خط پروازی مسیر ساری - چابهار خبر داد و گفت: با این پروژه شمار خطوط پرواز داخلی استان به ۱۰ خط افزایش یافته است.

سعدالله وطنخواه در گفتگو با خبرنگار مهر از راه اندازی خط پروازی مسیر ساری - چابهار خبر داد و گفت: با این پروژه شمار خطوط پرواز داخلی استان به ۱۰ خط افزایش یافته است.خبرنگار مهروی با بیان اینکه تا پایان سال دو خط جدید پروازی نیز در فرودگاه بین المللی شهدای ساری برقرار می‌شود، افزود: با راه اندازی خط ساری - چابهار مسافر به صورت مستقیم می‌توانند از این مسیر پروازی استفاده کنند.

وی با بیان اینکه تا پایان سال دو خط جدید پروازی نیز در فرودگاه بین المللی شهدای ساری برقرار می‌شود، افزود: با راه اندازی خط ساری - چابهار مسافر به صورت مستقیم می‌توانند از این مسیر پروازی استفاده کنند.وی با عنوان اینکه با استمرار پروازها درصدد هستیم تا شرکت‌های هواپیمایی را برای توسعه پروازها ترغیب کنم، گفت: با ارتقای ناوگان پروازی دو مسیر جدید نیز راه اندازی و دایر می‌شود.

وی با عنوان اینکه با استمرار پروازها درصدد هستیم تا شرکت‌های هواپیمایی را برای توسعه پروازها ترغیب کنم، گفت: با ارتقای ناوگان پروازی دو مسیر جدید نیز راه اندازی و دایر می‌شود.وطنخواه ادامه داد: در حال حاضر به مسیرهای مشهد، نجف، تهران، عسلویه، شیراز، کیش، بندرعباس، اهواز و غیره در فرودگاه ساری پرواز انجام می‌شود.

وطنخواه ادامه داد: در حال حاضر به مسیرهای مشهد، نجف، تهران، عسلویه، شیراز، کیش، بندرعباس، اهواز و غیره در فرودگاه ساری پرواز انجام می‌شود.مدیرکل فرودگاه‌های مازندران به تأمین و تکمیل تجهیزات عملیات زمستانی و آمادگی فرودگاه‌ها برای مواجهه با شرایط نامساعد جوی اشاره کرد و گفت: دو دستگاه اوره پاش به ارزش ۲۰ میلیارد ریال خریداری و به فرودگاه‌های نوشهر و رامسر تخصیص داده شد.

مدیرکل فرودگاه‌های مازندران به تأمین و تکمیل تجهیزات عملیات زمستانی و آمادگی فرودگاه‌ها برای مواجهه با شرایط نامساعد جوی اشاره کرد و گفت: دو دستگاه اوره پاش به ارزش ۲۰ میلیارد ریال خریداری و به فرودگاه‌های نوشهر و رامسر تخصیص داده شد.وی گفت: همچنین دو دستگاه خودرو اطفا و فرماندهی، دو دستگاه خودرو مارشالری و سه دستگاه تیغه برفی نیز به فرودگاه‌های استان تخصیص داده شده است.

وی گفت: همچنین دو دستگاه خودرو اطفا و فرماندهی، دو دستگاه خودرو مارشالری و سه دستگاه تیغه برفی نیز به فرودگاه‌های استان تخصیص داده شده است.وطنخواه شمار پروازهای هفتگی فرودگاه‌های استان را ۱۱۰ سورتی بیان کرد و گفت: هزار و ۹۴۰ پرواز فوق سبک نیز در سال جاری خدمات پرواز ارائه کردند.

وطنخواه شمار پروازهای هفتگی فرودگاه‌های استان را ۱۱۰ سورتی بیان کرد و گفت: هزار و ۹۴۰ پرواز فوق سبک نیز در سال جاری خدمات پرواز ارائه کردند.

منبع: مهر
شناسه خبر: 876399